Nasza zróżnicowana oferta dostosowana jest indywidualnie do każdego klienta, w zależności od konkretnych potrzeb.
Wykorzystując profesjonalne oprogramowanie, sprzęt oraz doświadczenie, realizujemy wszelkie, nawet najbardziej złożone zlecenia.

Proces powstawania wizualizacji:

 • architekturaEtap pierwszy - konsultacja, ustalenie warunków współpracy.
  Podczas spotkania, kontaktu telefonicznego lub meilowego ustalamy najważniejsze aspekty samego projektu, które dotyczą przede wszystkim formy prezentacji, typu wizualizacji, doboru wstępnej kolorystyki, złożoności scen, a także mniejszych detali, dopełniających prezentację obiektu architektonicznego. Wbrew pozorom wszelkie, nawet najmniejsze szczegóły mogą zaważyć na wyrazie całej wizualizacji. W czasie wstępnych rozmów z klientem określamy przybliżony kształt finalnego produktu, wizualizacji, projektu. Zapoznanie się z oczekiwaniami i wymaganiami klientów pozwala nam przystąpić do końcowego etapu konsultacji, a więc określenia kosztorysu dla zlecenia oraz harmonogramu przyszłych prac.
 • Etap drugi - Przygotowanie materiałów, modelowanie, budowa sceny, analiza ujęć.
  W tym etapie wykonujemy cyfrowy model inwestycji ściśle według projektu i Twoich uwag, kształtujemy i modelujemy wirtualny teren oraz dobieramy konkretne materiały i kolorystykę projektu. Definiujemy również ustawienie kamery oraz docelowe widoki wizualizacji.
 • Etap trzeci - Texturowanie, oświetlanie, ustawienie parametrów i fizyki.
  Stopień skomplikowania wizualizacji w dużej mierze determinuje czas, jaki jest niezbędny na dokonanie tychże prac. Etap ten można uznać za zakończony z chwilą stworzenia i zaakceptowania przez klienta gotowej bryły 3D wraz ze stworzeniem projektowanego terenu oraz otoczenia.
 • Etap czwarty - Renderowanie i postprodukcja.
  Czwartym etapem realizacji usługi jest tak zwany rendering, czyli proces przeliczania sceny na gotowy obraz dwuwymiarowy. Podstawą do ukończenia tegoż procesu są informacje z etapu drugiego i trzeciego, dzięki którym możliwe jest odwzorowanie takiego środowiska, jakiego zażyczył sobie klient.

Ostatnim krokiem podejmowanych przez nas w trakcie realizacji zlecenia jest oczywiście jego finalizacja. Szanujemy indywidualne wymagania klientów, dlatego też nasze projekty wizualizacji w najdrobniejszych szczegółach spełniają ich oczekiwania. W okresie finalizacji procesu budowy wizualizacji powtarzane są etapy renderingu i postprodukcji, w celu zoptymalizowania projektu pod kątem gustu klienta. W końcowym etapie następuje odbiór przez zleceniodawcę projektu, a także uregulowanie kosztów jego zrealizowania na podstawie wystawionej faktury Vat.

W celu otrzymania oferty na przygotowanie wizualizacji, animacji luib innego rodzaju zamówienie przygotuj jak najwięcej informacji i materiałów aby uzyskać jak najbardziej klarowną propozycję cenowo-terminową:

Dane do wizualizacji przyjmujemy w postaci elektronicznej (pliki CAD - dwg.) lub drukowanej:
- elewacje, rzuty, plan zagospodarowania (.dwg lub skany, szkice);
- zdjęcia materiałów;
- zdjęcia / szkice specjalnych elementów, które chcesz wykorzystać w wizualizacji.

«« powrót